Kapat
Duyuru:

Merhaba Sevgili Ziyaretçi,
» » Katılımsız Nedir

Katılımsız Nedir

Yararlı Bilgiler   20-08-2016, 22:30   omer
Katılımsız Nedir
Katılımsız Nedir
Katılımsız Nedir
Katılımsız kurulum; unattended setup, silent install, gizli kurulum, otomatik kurulum, sessiz kurulum, kullanıcı mudahalesi olmayan kurulum şekillerinde de anılabilir. Katılımsız kurulum; kullanıcı müdahalesi olmadan, kendiliğinden yüklenen otomatik kurulumlardır. Katılımsız kurulum için hazırlanan dosyanın sadece çalıştırılması yeterlidir, size kuruluma dair hiçbir soru sorulmayacaktır, programın yüklenmesi otomatik olarak yapılacaktır. Katılımsız kurulumlar script, ek komutlar, çok çeşitli parametreler kullanılarak normal kurulum işlemlerinin (adımlarının) önceden tanımlanması ile oluşturulur. Bu noktada normal program kurulumunda tarafınızdan yapılacak tüm adımlar-işlemler katılımsız kurulumda önceden belirlendiği için kurulum kendiliığnden tamamlanır.

Neden Katılımsız Kurulumları Tercih Etmelisiniz?

1.Katılımsız Kurulumların Kullanımı Çok Basittir: İndirdiğiniz dosyayı sadece iki kere tıklamanız programın kurulumu için yeterlidir. Ne tür bir program olursa olsun tüm Katılımsız Kurulumlar aynı şekilde kurulmaktadır. 2.Katılımsız Kurulumları Herkes Kullanabilir, Herkes Program Kurabilir. Katılımsız Kurulumları her düzey bilgisayar bilgisine sahip üyelerimiz kurabilir. Bilgisayar bilgisi, program kurulum bilgisi hiç olmayan üyelerimiz bile artık ihtiyaçlarına uygun programları kendileri zahmetsizce kurabileceklerdir. 3.Katılımsız Kurulumlarımız Tam Sürümdür: Çünkü sitemizdeki Katılımsız Kurulumlar tam sürüm olarak yayımlanmaktadır. Sitemizde özenle hazırlanmış Katılımsız Kurulumların hiçbir kısıtlaması yoktur, programlar seri numarası, cd-key, satın alma vb.. uyarılarda bulunmayacaktır. Katilimsiz.Gen.TR’la tanıştıktan sonra site site dolaşıp, crack, keygen, seri no vb.. aramanıza gerek kalmayacak. 4.Katılımsız Kurulumları Tercih Ederek Zaman Kazanın: Katılımsız Kurulumları tercih ederek site site dolaıarak program aramak, programları tam sürüm yapmak için seri no, crack, yama (patch) aramak için uğraşmayın. Siz de Katilimsiz.Gen.TR ailesinin bir üyesi olun ve program aramak, kurmak için harcadığınız zaman kendinize kalsın. Sadece tıklayın programınız kurulsun. 5.Kolay Kurulan Tam Sürüm Oyunların Keyfine Varın: Katılımsız Kurulumlar sadece programlar için değil; artık oyunlar, işletim sistemleri de katılımsız kurulum haline getirildi. Kolay kurulan tam sürüm oyunların keyfine varın…

Sizlere sadece iki kere tıklamak kaldı…

Çoktan Seçmeli Kurulumlar Oluşturma imkanı Katılımsız olarak hazırlanmış programları Windows Post-Install (WPI) ve AutoPlay Media Studio (AMS) tarzı programlarla toplu kurulum veya çoktan seçmeli kurulum paketleri hazırlama imkanına da sahip olabilirsiniz. Kurmak istediğiniz programları bir defa da seçerek hepsinin ardı ardına kurulmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle format sonrası toplu program kurulumlarında hem zamandan kazanmış olursunuz hemde bir sürü angarya işten sıyrılmış olursunuz.
DinarTuning Forum
Geri Git